Loading…

Media gjermane: 5 gjërat që nuk duhet t’i humbisni nga vendi i shqiponjave (Foto)

  • 26/07/2017 | 23:43

Media gjermane: 5 gjërat që nuk duhet t’i humbisni nga vendi i shqiponjave (Foto)

Mediat ndërkombëtare vazhdojnë të shkruajnë për Shqipërinë, ndërsa e radhës është reportazhi i “Bento.de” duke treguar shumëçka për tokën e shqiponjave.

Udhëtimi i ekspeditës gjermane zgjati tri ditë në rrugët shqiptare, derisa kanë mbetur të befasuar për të mirë me atë se çfarë kanë parë në Shqipëri.


Kepi i Rodonit

“Rruga ka qenë lehtë e kalueshme, edhe pse ka pasur vështirësi dhe rregullat nuk kanë qenë shumë të qarta. 350 kilometra nga veriu në jug, mund t’i kaloni pa problem për një javë, derisa mund të gjeni pak kohë edhe për të pushuar”, thuhet ndër të tjera në reportazh, përcjellë atsh.


Parku Kombëtar në Llogara

Pesë gjërat që nuk duhet të humbisni sipas reportazhit në Shqipëri janë: Kepi i Rodonit, Tirana, Parku Kombëtar në Llogara, Plazhet e jugut dhe Syri i Kaltër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë