Loading…

Media lokale: Pritet të jap dorëheqje kryetari i VV-së në Mitrovicë

  • 19/10/2021 | 15:05

Media lokale: Pritet të jap dorëheqje kryetari i VV-së në Mitrovicë

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovicë, Faruk Mujka, pritet të jap dorëheqje gjatë ditës së sotme.


Sipas ‘Jepi Zë’, dorëheqja e Mujkës pritet të ndodhë në mbledhjen e kryesisë që është thirrur sot nga dega e LVV-së në Mitrovicë.

Mujka ka udhëhequr Vetëvendosjen në Mitrovicë për disa vite me radhë, ndërsa në zgjedhjet e 17 tetorit VV-ja doli e dyta me 34.40 për qind, kurse në asamble fitoi rreth 30 për qind të votave.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë