Loading…

Media spanjolle: Haaland zgjedh Barcelonën

  • 04/01/2022 | 17:46

Media spanjolle: Haaland zgjedh Barcelonën

Haaland është aktualisht lojtari më  i kërkuar nga klubet më të mira të Europës.


Sport raporton se dëshira e Haalandit është që të luaj në Barcelonë para Real Madritid ku arsyeja duke se është një transferim i mundëshëm i Mbappes atje.

Nëse të dy do të vinin në La Liga Santander, i gjithë fokusi do të ishte mbi ta për të parë se kush e fiton ‘luftën’ mes Barçës dhe Madridit, një nga duelet më të ndjekura në botë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë