Loading…

Mediat britanike zbulojnë skandalin, dy futbollistë të Manchester United u përleshën fizikisht me njëri-tjetrin

  • 13/05/2022 | 23:28

Mediat britanike zbulojnë skandalin, dy futbollistë të Manchester United u përleshën fizikisht me njëri-tjetrin

Manchester United po shkon nga e keqja në më keq dhe, sipas The Sun, dy lojtarë të ekipit të parë, identiteti i të cilëve nuk u zbulua nga gazeta, u përfshinë në sulme në fund të seancës stërvitore të së enjtes në Carrington.


Futbollistët e tjerë të skuadrës u “tronditën” nga skena e rrahjes dhe lojtarët e lartpërmendur duhej të ndaheshin, duke e detyruar Ralf Rangnick të përfundonte stërvitjen më herët se sa pritej.

Sezoni 2021/2022 për djajtë e kuq ishte një zhgënjim i vërtetë, me shtypin anglez që gjithmonë e përforconte mungesën e unitetit në dhomën e zhveshjes dhe lidhjen me Ralf Rangnick, trajneri i përkohshëm që siguroi kalimin midis Solskjaer dhe Erik ten Hag tashmë të shpallur.

Në këtë pikë, Manchester United renditet i 6-ti në Premier League, duke mos pasur gjasa për një pozitë që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë