Loading…
Mediat serbe shkruajn për Luana Vjollcën: Ajo i pranon të gjitha ato akuza
  • 19/03/2019 | 14:39

Mediat serbe shkruajn për Luana Vjollcën: Ajo i pranon të gjitha ato akuza

Luana Vjollca i përgjgijet medias serbe duke i konfirmuar të gjitha ato që i shkruar dje për moderatoren shqiptare, transmeton Gazeta Metro.


Media serbe “Espreso” kishte shkruar se si Vjollca e urrenë Serbinë dhe dashurinë e saj për Shqipërinë. Se si moderatorja bën postime patriotike.

Sot ka reaguar vet Luana Vjollca përmes një postimi në Instagram ku I konfirmon të gjitha ato që kishte shkruar medium serb.

“Gazetat serbe paskan shkruar sa shumë e urrej Serbinë dhe sa shumë e dua Shqipërinë e madhe, Kosovën”, “Dhe unë ju them shumë mirë që e dini”, ka thënë ajo./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]tro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë