Loading…

MEESSSIIIIII, shënon super gol dhe kalon Argjentinën në avantazh

  • 26/11/2022 | 21:28

MEESSSIIIIII, shënon super gol dhe kalon Argjentinën në avantazh

Argjentina ka kaluar në avantazh kundër Meksikës me anë të sulmuesit, Lionel Messi, transmeton Gazeta Metro.


Ai në minutën e 63’të pas një goditje nga distanca arriti të shënoi një super gol dhe për të zhbllokuar rezultatin e ndeshjes.

Argjentina ndeshjen e parë e kishte humbur ndaj Arabisë Saudite (1-2), ndërsa Meksika kishte barazuar me Poloninë (0-0).

Ndryshe, ky është goli i dytë për sulmuesin e PSG’së në këtë kampionat botëror. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë