Loading…

Meghan Markle dhe Harry rikthehen në tapetin e kuq, aktorja befason me paraqitjen e saj

  • 11/11/2021 | 13:04

Meghan Markle dhe Harry rikthehen në tapetin e kuq, aktorja befason me paraqitjen e saj

Harry dhe Meghan Markle i janë rikthyer tapetit të kuq pas shumë kohësh Princ Harry dhe Meghan Markle rikthehen në tapetin e kuq, rrëmbejnë vëmendjen të gjithëve.


Vëmendje mori pamja e Meghan, e cila zgjodhi një fustan të kuq kombinuar me një palë taka ngjyrë vishnjë, duke ofruar një pamje glamorize dhe mbi të guximshme.

Meghan e përshtati fustanin me flokë të mbledhura lart dhe me një grim të lehtë, duke ia lënë kështu gjithë vëmendjen fustanit. Krah saj, qëndronte princ Harry, i veshur me një kostum klasik të zi për ceremoninë e veçantë.

Ndonëse i kanë shmangur dalje të tilla publike, çifti ka diskutuar vazhdimisht rreth kauzave të rëndësishme sociale dhe ekonomike, kryesisht me fokus te gratë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë