Loading…

Meghan Markle e shqetësuar për djalin, atij nuk po i dalin…

  • 10/07/2020 | 23:04

Meghan Markle e shqetësuar për djalin, atij nuk po i dalin…

Së fundmi një burim për Daily Mail ka thënë se ish-dukesha dhe bashkëshorti i saj Harry janë të shqetësuar per djalin e tyre, Archien. Ai për shkak të situatës së pandemisë nuk po arrin të krijojë miqësi.


Përveç kësaj duket se Meghan e sheh veten shumë më lartë se familjet që jetojnë pranë saj në Los Angeles dhe për këtë arsye ajo nuk dëshiron që Archie të qëndrojë me ta.

Duket se dukesha qenka shumë më e shqetësuar për miqësitë e djalit se sa për pandeminë e cila ka ndryshuar përgjithmon mënyrën e jetesës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë