Loading…
Meghan Markle nuk i llogarit rregullat mbetërore, e tepron me fustanin |FOTO
  • 22/10/2018 | 23:37

Meghan Markle nuk i llogarit rregullat mbetërore, e tepron me fustanin |FOTO

Meghan Markle njihet për thyerjen e rregullave mbretërore dhe këtë e ka treguar sërish në turneun në Australi. Ajo ka shfaqur stilin e saj teksa bën vizita të ndryshme me partnerin, Princ Harry.


Gjatë fundjavës, Pallati njoftoi se Meghan do të hiqte disa prej takimeve për shkak të axhendës së ngarkuar.

Ndërkohë, 37-vjecarja u fotografua me një fustan gri e të bardhë që arrin në vlerën 218 dollarë. Ajo ka guxuar me këtë veshje që i ekspozon këmbët. Fustanin e kombinoi me një palë sandale 245 dollarëshe dhe me syze 220 dollarëshe.

Dukesha theu rregullin e mbretërisë duke ekspozuar këmbët pasi lejohet që veshjet të jenë serioze, klasike dhe të mbulojnë trupin deri në gju.

Meghan nuk ka qenë e shqetësuar që prej fillimit për protokollin pasi ka mbështetjen e madhe të Princit Harry.

 

Më të fundit
...
  • 22/03/2019 | 23:46
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë