Loading…

Megi Pojani provokon fansat duke reklamuar fundshpinën

  • 23/05/2022 | 20:08

Megi Pojani provokon fansat duke reklamuar fundshpinën

Aktorja Megi Pojani, ka provokuar fansat e saj.


Me një fotografi të postuar Megi ka reklamuar fundshpinen.

Duke pozuar në mënyrë të zjarrtë, Megi si duket harroi kilet e tepërta.

Ajo shihet me një peshë pak ma të madhe se ç’jemi mësuar ta shohim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë