Loading…

Melania e përkujton bashkëshortin për rregullat amerikane (Video)

  • 18/04/2017 | 10:48

Melania e përkujton bashkëshortin për rregullat amerikane (Video)

Melania Trump është parë duke i dhënë burrit të saj, Donald Trump një kujtesë të mprehtë për rregullat të mirësjelljes amerikane, të hënën në Shtëpinë e Bardhë gjatë festës së Pashkëve.

Zonja e Parë ia kujtoi burrit të saj për të vënë dorën në zemrër përderisa dëgjuan himnit kombëtar me djalin e tyre Barron, shkruan Daily Mail, transmeton gazetametro.net

Gjesti i saj jo aq delikat u kap në kamerat e lajmeve dhe tani është bërë video hit në twitter, me përqeshje të shumta./gazetametro.net

3f54bf3500000578-4419014-the_first_lady_gave_her_husband_a_nudge_to_remind_him_to_raise_h-a-120_1492462126500

3f54bf3e00000578-4419014-the_first_lady_gave_her_husband_a_nudge_to_remind_him_to_raise_h-m-119_1492462116781

3f53056700000578-4419014-both_the_president_and_first_lady_spoke_on_the_truman_balcony_as-a-99_1492461582918

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë