Loading…

Melania Trump jep mesazhin lamtumirës: Do të jeni gjithmonë në zemrën time

  • 19/01/2021 | 00:00

Melania Trump jep mesazhin lamtumirës: Do të jeni gjithmonë në zemrën time

Melania Trump ka thënë se “dhuna nuk është kurrë përgjigjja dhe nuk do të justifikohet kurrë” në një mesazhin lamtumirës.


Zonja e Parë në largim ka postuar një video në llogarinë personale në Twitter gjersa Joe Biden përgatitet të marrë detyrën pas inaugurimit si president i SHBA-së.

Ajo shtoi se kishte “nderin më të madh të jetës sime” të shërbeja si Zonja e Parë, duke e përshkruar katër vitet e saj duke shërbyer së bashku me burrin e saj, Donald Trump si “të paharrueshme”, transmeton Telegrafi.

Melania tha se ishte “frymëzuar” nga miliona amerikanë në të gjithë vendin gjatë kohës së saj në Shtëpinë e Bardhë dhe i përshkroi anëtarët e shërbimit si “heronj”.

“Ndërsa Donald dhe unë përfundojmë kohën në Shtëpinë e Bardhë, unë mendoj për të gjithë njerëzit që kam ishin në shtëpi dhe hyrën në zemrën time me historitë e tyre të pabesueshme”, tha ajo.

Sllovenia 50 vjeçare gjithashtu u bëri thirrje amerikanëve të përdorin “mendjen e shëndoshë” në luftën e vazhdueshme kundër coronavirusit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë