Loading…
Melania Trump ndryshon pamjen, kështu duket ajo tani
  • 13/12/2018 | 19:03

Melania Trump ndryshon pamjen, kështu duket ajo tani

Melania Trump në intervistën e fundit zbuloi për çka i erdhi më shumë rënd prej kur është bërë Zonja e parë e ShBA’ve, pro përveç kësaj e tregoi edhe imazhin e ri, konkretisht ngjyrën e re të flokëve.


Bashkëshortja e presidentit Trump, prej momentit që është emërtuar si “Zonja e Parë”, nuk e ka fshehur në asnjë moment që nuk e ka aspak të lehtë faktin që vazhdimisht është në qendër të vëmendjes.

Mbi të gjitha, Melania i ka fajësuar personat të cilët në krahë të saj, janë munduar të ndërtojnë karrierë, transmeton gazetametro.net.

“Më ka ardhur shumë rënd kur oportunistët krijonin karrierë në emrin tim dhe në emrin e familjes sime. Ata janë komedianët e ndryshëm, disa gazetarë dhe showman… Problemi është se ata e shkruajnë një histori, e cila nuk është e saktë. Dëshirojnë të fokusohen në gjurmë dhe kjo shumë më pengon”, ka thënë Melania, e cila me këtë intervistë e tregoi edhe dukjen e saj të re./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë