Loading…
Melania turpëron Trumpin: Kësaj rradhe nuk falë ajo
  • 06/02/2018 | 17:17

Melania turpëron Trumpin: Kësaj rradhe nuk falë ajo

Jo rrallëherë Presidenti amerikan Donald Trump dhe zonja e parë Melania janë bërë temë kryesore e ditës me raportin që kanë mes vete.


Melania disa herë ka refuzuar afrimitetin e persidentit në vende publike, por edhe sjelljet e burrit të saj kanë qenë nga më të turpshmet, megjithatë shumëherë Trump nuk është sjellur si zotëri me gruan para medieve, dhe së fundi ajo shihet teksa i refuzon atij t’i kapë dorën, transmeton gazetametro.net

Melania dhe Donald Trump ishin duke u larguar nga Shtëpia e Bardhë, kur Melania refuzon t’i japë dorën atij. Në video shihen teksa ecin për te avioni dhe përballë kanë fotografët. Në këtë moment, Trump, kërkon të kapë dorën e Melanias, por dështon.

Ajo ka veshur një pallto të gjatë ngjyrë të verdhë, të hedhur mbi shpatulla dhe krahët janë brenda. Ndaj edhe Trump nuk arrin dot të kapë dorën e saj të djathë. Pas këtij momenti të sikletshëm, të dy vazhdojnë rrugën drejt avionit.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë