Loading…

Melanie Trump gjatë viteve (Foto)

  • 10/11/2016 | 19:33

Melanie Trump gjatë viteve (Foto)

Njoftohuni me zonjën e parë të shteteve të bashkuara të Amerikës, Melanie Trump, e lindur në Novo Mesto të Sllovenisë më datën 26 prill të vitit 1970. Profesioni i saj është modelizmi dhe është gruaja e dytë e Donald Trump-it, më të cilin e ka një djalë.
636038561040189781-ap-d0-trump-12-people 636038561049081838-62664aw018-the-trump-car 636038561053293865-afp-552751995 636038561079190031-d0-trump-colorectal-26 636038561092762118-ap-people-donald-and-melania-trump 636038561120686297-ap-gop-2016-trump-1 636038561121310301-ap-gop-2016-trump 636038561121778304-ap-patriots-jets-football 636038561130826362-d01-trump-bride-24 636038561153134505-epa-usa-elections-trump-presidential-announcement 636038561162182563-gty-494749112 636038561162806567-usp-news-new-york-primary-election 636038561231759009-xxx-d-globes-trump-147 636038561242679079-xxx-2011-oscars-trump-289 636038561446572386-xxx-republican-presidential-debate-miami-cr-66964 636045348402534217-usp-news-republican-national-convention-4 636117070402923859-afp-afp-h00j2 636117070409319900-epa-usa-presidential-debate 636125702737169412-afp-afp-hb4ax 636137868120824660-afp-afp-hr1v5 636142851599106497-afp-afp-hx27l 636142851668059381-ap-2016-election-trump

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë