Loading…

Melinda Ademi me provokimin e radhës: Fustani ia zbulon ‘pa dashje’ të pasmet

  • 06/11/2021 | 18:39

Melinda Ademi me provokimin e radhës: Fustani ia zbulon ‘pa dashje’ të pasmet

Melinda Ademi ka sjellë sërish poza të zjarrta.


Rep artistja kosovare ka rifreskuar profilin e saj në instagram me disa foto unike me të cilat mori vëmendje, shkruan lajmi.net.

Veshur me një set ngjyrë vjollce Melindën e tradhëtoi fustani shkurtër kështu duke zbuluar të pasmet.

Me këto foto ajo paralajmëroi projektin e ri “Melodia”, që do ta lansojë nesër në ora 20:00.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë