Loading…

Melinda Ademi në koncert bën twerk para fëmijëve

  • 31/07/2021 | 15:40

Melinda Ademi në koncert bën twerk para fëmijëve

Këngëtarja ka marrë vëmendje me një pjesëmarrje të saj në një koncert.


Në një postim të publikuar nga faqja e njohur në Instagram, ‘vipat e bllokut’, Melinda Ademi shihet se ka një publik të gjerë prapa saj.

Krahas, personave mbi moshën 18 vjeçare aty nuk mungojnë edhe fëmijët të cilët kanë gjetur vend në pjesën e parë si publik.

Ndonëse, ata ishin të pranishëm, Melinda Ademi nuk i ka kursyer provokimet teksa shihet duke vallëzuar dhe dridh të pasmet e saj duke bërë tweerk.

Ndryshe, artistja e njohur po vazhdon mbajtjen e mbrëmjeve muzikore e cila është tejet e angazhuar me data të shumta.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë