Loading…

Melinda Ademi thekson format e bujshme trupore

  • 14/08/2022 | 20:01

Melinda Ademi thekson format e bujshme trupore

Melinda Ademi u shndërrua shpejt në një nga këngëtaret më të pëlqyera.


Këngët e saj bëhen menjëherë hite derisa ajo është shumë aktive me mbrëmje muzikore.

Së fundmi Melinda publikoi një foto të re ku merrë vëmendje me format trupore.

Veshur në komplete të shkurtra e të ngushta duket mahnitëse.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë