Loading…

Melinda dhe Bardhi dalin me publikim për projektin e tyre më të ri: Shfaqin pjesë nga kënga ‘Ferrari’

  • 24/05/2023 | 09:12

Melinda dhe Bardhi dalin me publikim për projektin e tyre më të ri: Shfaqin pjesë nga kënga ‘Ferrari’

Melinda Ademi dhe Bardhyl Idrizi apo Bardhi, dy emra të dashur për publikun, sjellin pjesën e parë të projektit të tyre më të ri ‘Ferrari’, përmes një publikimi në rrjetet sociale ata kanë njoftuar publikun e tyre për përmbajtjen e këngës, shkruan Gazeta Metro.


Këngëtarët kanë përdorur rrjetet e tyre sociale në Instagram për të komunikuar rreth projektit të tyre dhe duket se kanë marrë një mbështetje të mirë nga publiku dhe mbështetësit.

Në një video të shkurtër, të dy artistet shihen të veshur me stil dhe pozojnë para një veture Ferrari, duke e kompletuar kështu edhe më shumë kuptimin e projektit.

Gjithashtu bëhet e ditur se kënga e plotë do të publikohet pasi të ketë përfunduar i gjithë montimi i duhur i videos./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë