Loading…

Melinda tregon të pasmet dhe pyet: A do bëhesh Valentini i imë

  • 14/02/2020 | 11:03

Melinda tregon të pasmet dhe pyet: A do bëhesh Valentini i imë

Reperja kosovare është shfaqur tepër e nxehtë sonte në një foto që ajo e ka prezantuar në Instagram

Kosovarja, është parë e veshur në të kuqe por poza e saj e shtrirë në shtrat është tepër provokative.

“A do të jesh ti Valentini i imë”, ka shkruar Melinda derisa ekspozon të pasmet e saj seksi e shtrirë në një krevat.

 

View this post on Instagram

 

Will you be my Valentine? ❤

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë