Loading…

Melisa, Dafina e Gresa thonë emrat e banorëve që iu pëlqejnë

  • 01/02/2023 | 12:15

Melisa, Dafina e Gresa thonë emrat e banorëve që iu pëlqejnë

Melisa, Dafina edhe Gresa, sot janë nga banoret e para që janë zgjuar nga gjumi në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.


Ato në oborrin e shtëpisë derisa e pinin kafen e mëngjesit bisedonin për banorët që i kanë më favorit.

Në emrat që ato përmenden ishin Stresi, Vivieni, Blasta dhe Andi.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë