Loading…

Melisa habit me përgjigjen kur pyetet se kur do t’martohet me Andin

  • 11/12/2021 | 09:38

Melisa habit me përgjigjen kur pyetet se kur do t’martohet me Andin

Ish-protagonistët e “Për’puthen”, Melisa dhe Andi janë çifti që i kanë rezistuar kohës.


Ata ka një vit që janë duke shijuar romancën e tyre dhe çdo herë duket se janë në kulmin e dashurisë.

Melisa Lleshi është shumë aktive në rrjetet sociale ku shumë shpesh zhvillon me ndjekësit biseda të ndryshme.

Së fundmi, ajo është pyetur se “A keni vendosur për ndonjë fejesë ose martesë apo ende jo?”.

“Po e shijojmë këtë që kemi për momentin edhe pse ne si të martuar jemi bërë, nuk e kemi me të shpejtë firmën”, tha Melisa.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë