Loading…

Melisa i thotë Xhulit se do të shkojë në Itali për punë

  • 16/03/2023 | 16:10

Melisa i thotë Xhulit se do të shkojë në Itali për punë

Melisa sot ka biseduar me Julianën, derisa është rikthyer për të qëndruar në Big Brother Vip Kosova për 24 orë.


Këngëtarja ka treguar se do të shkojë ta vizitojë motrën e saj, si dhe do të punojë për disa projekte muzikore.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë