Loading…

Melisa Lleshi: Pas ndarjes kuptova që i dashuri kishte shkuar me shoqen time

  • 30/01/2023 | 15:57

Melisa Lleshi: Pas ndarjes kuptova që i dashuri kishte shkuar me shoqen time

Pas eksperiencave televizive në emisionin e dashurisë “Përputhen” dhe atij të vallëzimit “Dace Albania, Melisa Lleshi tani është bërë pjesë e Big Brother VIP Kosova.


Ndonëse ditët e parë në shtëpinë e famshëm, Melisa po merr vëmendje me debatet me banorët e tjerë dhe histori nga jeta e saj.

Së fundmi, banorja nga Shqipëria në një bisedë me Atdhe Xharavinën ka hapur zemrën dhe ka treguar një eksperiencë të saj personale.

Ajo zbuloi se partneri që kishte në krah ka bërë që ajo të humb besimin në dashuri madje ajo rrëfeu se pas ndarjes kishte kuptuar se ai kishte një lidhje me një prej mikeshave të saj.

“Nëse nuk më pëlqen një gjë thjeshtë zhdukem, ishin të njëjtat fjalë, të njëjta gjëra. Më vona mora vesh që kishte shkuar me një shoqe time, jo shoqe e ngushtë, por prapë nuk bën”, ka thënë Melisa.

Kujtojmë që Melisa më parë kishte një histori dashurie me ish-konkurrentin e “Përputhen”, Andi Shehu me të cilin u nda muaj më parë.

Ndryshe, theksojmë që përveç Melisës edhe këngëtarja e njohur, Dafina Dauti u bë pjesë e BBVK në garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh. /Telegrafi/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë