Loading…

Memli Krasniqi: Me 17 tetor, qytetarët e Klinës do të votojnë për ndryshimin e madh

  • 29/09/2021 | 20:38

Memli Krasniqi: Me 17 tetor, qytetarët e Klinës do të votojnë për ndryshimin e madh

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka qëndruar gjatë ditës në Jashanicë dhe Gllarevë të Klinës, ku thotë se aty ka parë entuziazëm të jashtëzakonshëm për t’i dhënë fund keqqeverisjes në këtë komunë, ku gjithçka ka stagnuar prej kohës kur nuk ka qeverisur PDK.

Krasniqi shton se me 17 tetor qytetarët e Klinës, të bashkuar e pa dallime partiake, do të votojnë për ndryshimin e madh, i cili i kthehet Klinës me Partinë Demokratike dhe kryetarin Esat Raci.

Shkrimi i plotë:

Në Jashanicë e Gllarevë pashë entuziazëm të jashtëzakonshëm të qytetarëve të Klinës për t’i dhënë fund keqqeverisjes në këtë komunë, ku gjithçka ka stagnuar prej kohës kur nuk ka qeverisur PDK.

Mbështetja për Esat Racin dhe PDK-në do të thotë perspektivë e zhvillim për Klinën.

Më 17 tetor qytetarët e Klinës, të bashkuar e pa dallime partiake, do të votojnë për ndryshimin e madh, i cili i kthehet Klinës me Partinë Demokratike dhe kryetarin Esat Raci.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë