Loading…

Memli Krasniqi: Qytetarët e Kaçanikut, pa dallim janë mobilizuar për fitoren e kryetarit Besim Ilazi më 14 nëntor

  • 11/11/2021 | 19:03

Memli Krasniqi: Qytetarët e Kaçanikut, pa dallim janë mobilizuar për fitoren e kryetarit Besim Ilazi më 14 nëntor

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi ka qëndruar sot në Kaçanik, ku thotë se ka mobilizim të jashtëzakonshëm që kryetari Besim Ilazi të vazhdoj qeverisjen e mirë, të ndershme, transparente dhe zhvillimore, edhe në mandatin e ardhshëm.


Përmes një postimi në Facebook, Krasniqi është shprehur se Kaçaniku dhe PDK-ja krenohen me punën e palodhshme të kryetarit Ilazi, i cili ka arritur t’i përmbushë premtimet e tij duke krijuar mundësi të reja dhe perspektivë për qytetarët e kësaj komune.

“Tani, vizioni i tij për Kaçanikun pas katër viteve është edhe më kreativ e më madhor, është vizon për ta nxjerrë këtë komunë në tjetër nivel, duke e transformuar atë në qytet modern. Ky përkushtim i Besim Ilazit, ka ndikuar që qytetarët e Kaçanikut të bëhen përsëri bashkë për t’ia besuar atij fitoren më 14 nëntor, sepse kryetari Ilazi e ka dëshmuar që di të qeverisë krahas nevojave dhe pritshmërive të tyre.”, shkruan Krasniqi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë