Loading…

Memli Krasniqi thotë se pas rezultatit zgjedhor bisedoi me Hashim Thaçin e Kadri Veselin nga Haga

  • 17/11/2021 | 22:16

Memli Krasniqi thotë se pas rezultatit zgjedhor bisedoi me Hashim Thaçin e Kadri Veselin nga Haga

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka bërë të ditur se pas rezultatit zgjedhor të 14 nëntorit, ka biseduar me ish-shefat e tij Hashim Thaçin e Kadri Veselin, të cilët gjenden në Hagë.


Këtë Krasniqi e konfirmoi në Rubikon me Adriatik Kelmendin kur u pyet nëse pas këtij raundi zgjedhor dhe shpalljes së rezultateve pati diskutime mes tyre, njofton Klankosova.tv.

”Unë bisedoj me ta [Kadri Veselin & Hashim Thaçin] në kuptimin miqësor, para së gjithash. Sepse përtej pozicionesh dhe bashkëpunimit ne kemi krijuar raporte miqësore, por po jam dëgjuar shkurtimisht me ta, po”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë