Loading…

Memli Krasniqi: Transformimi dhe zhvillimi ekonomik i Shtimes janë rezultat i qeverisjes shembullore të Naim Ismajlit

  • 09/11/2021 | 19:07

Memli Krasniqi: Transformimi dhe zhvillimi ekonomik i Shtimes janë rezultat i qeverisjes shembullore të Naim Ismajlit

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi ka qëndruar sot në Shtime, ku me kryetarin Naim Ismajli vizituan bizneset në Zonën Industriale në Shtime.

Në një postim në Facebook, Krasniqi thotë se prioritet i programit të Partisë Demokratike të Kosovës në Shtime, edhe në këtë mandat është zhvillimi ekonomik i kësaj komune, duke u angazhuar në krijimin e zonave të tjera biznesore, për ta përmirësuar edhe më tej cilësinë e jetës këtu.

“Transformimi i Shtimes në qytezë moderne dhe përmirësimi i mirëqenies në këtë komunë janë rezultat i qeverisjes shembullore të Naim Ismajlit dhe PDK-së. Për këtë arsye qytetarët e Shtimes, pa dallim, do të bëhen bashkë më 14 nëntor për të na e besuar edhe një mandat në këtë komunë, që kryetari Ismajli të vazhdojë qeverisjen e mirë si deri tani.”, shkruan Krasniqi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë