Loading…

Memli Krasniqi tregon a do të kandidojë për Prishtinën

  • 02/05/2017 | 08:56

Memli Krasniqi tregon a do të kandidojë për Prishtinën

Memli Krasniqi, anëtar i PDK’së e njëherësh edhe Ministër i Bujqësisë, ka treguar se a do të kandidojë apo jo për Prishtinën.


Në një intervistë ai ka mohuar se do të jetë kandidat për këtë post.

‘PDK-ja ka edhe shumë kuadro të tjera, njerëz të rinj e të dëshmuar, prej të cilëve unë besoj se do të del një kandidat i qëlluar’, ka thënë ai.

Ndryshe, përveç Memli Krasniqi, në garën për Prishtinën është përmendur edhe emri i Lirak Çelajt. Por, PDK’ja nuk është partia e vetme që nuk e di se kënd do ta ketë kandidat për kryeqytetin. As LDK’ja ende nuk ka vendosur se  kënd do ta vendos në këtë garë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë