Loading…

Memli nuk preferon të kandidojë për Prishtinën (Video)

  • 07/12/2016 | 21:06

Memli nuk preferon të kandidojë për Prishtinën (Video)

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi mund të jetë kandidati i kësaj partie për kryetar të Prishtinës në zgjedhjet e vitit 2018.

Emri i Krasniqit është përfolur si një prej personaliteteve më të pranueshëm për kryeqytetasit, dhe kjo madje është pohuar edhe në disa sondazhe.

Vet Memli Krasniqi nuk e ka mohuar mundësin për të qenë kandidat i partisë por as nuk ka dashur ta pranojë atë.

Në emisionin “Republika” me Dardan Gashin Krasniqi ka thënë se ai nuk e ka menduar këtë mundësi dhe se më shumë është për jo, se sa për po, por megjithatë ai ka thënë se ka interes të veqantë për Prishtinën dhe nuk u ik obligimeve të partisë dhe punëve të mëdha.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë