Loading…
‘Men in Black’, filmi i famshëm me alienë së shpejti do të del vazhdimi i tij me plot surpriza |PAMJE
  • 12/01/2019 | 14:55

‘Men in Black’, filmi i famshëm me alienë së shpejti do të del vazhdimi i tij me plot surpriza |PAMJE

Një nga filmat më të dashur të Hollywood-it dhe që ka bërë miliona fansa në të gjithë botën me historinë e tij është ai i burrave me të zeza, që kontrollojnë veprimtarinë aliene në planetin tokë, transmeton Gazeta Metro.


Lajmi i mirë është se pas shumë negociatash filmi do të vijë me një vazhdim të ri Men in Black: International.

Tashmë në serinë e re, filmi do të shtrihet nëpër shumë vende të botës dhe jo vetëm Amerikë. Ai përfshin skena nga Londra, Parisi, por edhe shumë karaktere të reja.

Më poshtë gjithashtu janë edhe fotot e disa prej alienëve më të ri të filmit, të cilët priten t’i sjellën shumë argëtim dhe aksion në ekranin e kinemasë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë