Loading…

Mënyra epike që ka gjetur ky person për ta ngrohur motorin e veturës

  • 03/12/2019 | 12:12

Mënyra epike që ka gjetur ky person për ta ngrohur motorin e veturës

Një person ka gjetur një mënyrë epike që të ngroh motorin e veturës së tij në një ditë dimri, transmeton Gazeta Metro.


Tash kur vjen stina e dimrit, temperaturat zbresin shumë dhe i ftohti përfshin gjithë vendin.

Me të ftohtin vijnë edhe disa probleme të tjera me radhë, si problem bëhet edhe ndezja e veturës, ku motori i tyre ftohët dhe nuk ndez.

Por një person ka gjetur një mënyrë të veçantë që të ngroh motorin e veturës së tij.

Ai poshtë motorit ka ndezur zjarr dhe po e ngroh atë që t’i punojë pa problem.

Më poshtë keni videon. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë