Loading…

Mercedes ‘baba’ i veturave: Kosovari ulet si pasagjer dhe xhiron veturën e tij derisa ecën vetë

  • 03/06/2020 | 09:19

Mercedes ‘baba’ i veturave: Kosovari ulet si pasagjer dhe xhiron veturën e tij derisa ecën vetë

Video e një shoferi kosovar i cili rri si pasagjer në veturën e tij, derisa ajo vozitet vet është bërë virale në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Metro.


Në grupin ‘Marakli t’kerreve’ në Facebook, një shofer kosovar që është anëtar i këtij grupi, ka shpërndarë një video interesante.

Pamjet shfaqin aftësinë e një veturë Mercedes-Benz, e cila vet-vozitet derisa shoferi i saj qëndron ulur në anën tjetër si pasagjer.

Video është xhiruar në Zvicër, ku personi është një mërgimtarë dhe video ka marrë shumë pëlqime e komente të ndryshme.

Veturat e reja sot kanë shumë teknologji të avancuar, përveç që ecin vet, ato parkojnë vet. Madje veturat e reja sot mund të dirigjohen edhe vetëm me një kontrollor.

Mercedes-Benz mbetet njëra ndër markat më të mira në botë dhe më të pëlqyera për shqiptarët. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë