Loading…
Mercedes prezanton bishën elektrike të re |FOTO
  • 11/02/2019 | 14:19

Mercedes prezanton bishën elektrike të re |FOTO

Kompania Mercedes pritet që të nxjërrë në treg modelin më të ri të veturës elektrike në vitin 2020, transmeton Gazeta Metro


Bëhët fjalë për veturën EQV që është modeli i tretë elektrik i gjigantit gjerman që tashmë rivalizon denjësisht Tesla-n, Audi-n dhe Jaguar-in.

Pritet që ky model i veturës të prezantohet në mars të këtij viti bashkë edhe me detaje të tjera./gazetametro.net

Fotot e këtij modeli të vetures :

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë