Loading…

Mërgim Lushtaku në fushatë me Kadri Veselin

  • 22/05/2017 | 10:44

Mërgim Lushtaku në fushatë me Kadri Veselin

Mërgim Lushtaku, djali i kryetarit të Skenderajt, Sami Lushtaku, tashmë është zyrtarizuar si kandidat për deputet nga radhët e PDK’së.


Ai po merr pjesë në fushatën zgjedhore të partisë së Kadri Veselit. Së fundi, është parë në takim me strukturat rinore të kësaj partie.

“Në takim me strukturat e rinisë së Partisë Demokratike të Kosovës, së bashku me kryetarin Veseli, morëm mbështetjen e plotë dhe të fuqishme, për të punuar edhe më shumë në rritjen e perspektivës për të rinjtë tanë”, ka shkruar Mërgim Lushtaku, përcjell gazetametro.net

Ai tha që me #FillimiRi, të rinjtë do të jenë zëri i vendimmarrjes dhe i avancimit të proceseve të rëndësishme të shtetit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë