Loading…

Mërgimtari shet mend me Lamborgini në Tiranë, por e pëson keq nga Policia

  • 11/07/2019 | 19:03

Mërgimtari shet mend me Lamborgini në Tiranë, por e pëson keq nga Policia

Një makinë luksoze tip “Lamborgini” është bllokuar pasi kishte parkuar gabim disa herë në Tiranë, kryebashkiaku Veliaj ka publikuar fotot në rrjetet sociale, ndërsa kishte edhe një koment, shkruan Gazeta Metro.

“Lamborghinin ta kesh me jetë lali, por mëso te parkosh, sic parkon dhe në Gjermani! Flm qytetarëve që raportojnë çdo ditë problematikat tek aplikacioni “Tirana Ime” – një mundësi që secili të sillet si kryetar bashkie për mëhallën e vet”, shkruan Veliaj.

Bashkia ka publikuar fotot që tregojnë të njëjtin mjet duke parkuar tre herë gabim në vende të ndryshme./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë