Loading…

Mërgimtarit në Ferizaj i vidhet Mercedesi 40 mijë eurosh

  • 28/12/2021 | 21:25

Mërgimtarit në Ferizaj i vidhet Mercedesi 40 mijë eurosh

Hajnat në Ferizaj i kanë shkaktuar dëm afro 50 mijë euro një mërgimtari, gjatë së hënës, transmeton Gazeta Metro.


Mes gjësendeve tjera, atij i vodhën një veturë të tipit Mercedes, në vlerë rreth 40 mijë euro.

Pronari i shtëpisë thotë se kjo nuk është hera e parë që bëhet cak i vjedhjeve kur nuk ndodhet në shtëpi, andaj dyshon që është i njëjti person.

Policia ka hapur hetimet, megjithatë deri tash nuk ka të dyshuar në lidhje me këtë rast.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë