Loading…

Merkel ‘nuk e lë’ Von der Leyen ta përqafoj: Momenti bëhet viral në rrjetet sociale

  • 23/10/2021 | 15:56

Merkel ‘nuk e lë’ Von der Leyen ta përqafoj: Momenti bëhet viral në rrjetet sociale

Ursula von der Leyen kur pa Anglea Merkelin dhe për pak çaste harroi rregullat anti-covid.


Von der Leyen u drejtua drejt Merkelit për t’i shtërnguar dorën, por kancelarja gjermane e cila ndjek me besnikëri rekomandimet e ekspertëve e riktheu presidenten e Komisionit në realitetin e pandemisë.

Kështu, kur e pa që po afrohej me pëllëmbët e hapura, ajo u tërhoq dhe i bëri shenjë që të përshëndeteshin me grushte të shtrënguar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë