Loading…

Merr flakë një kamion në rrugën Tiranë-Durrës

  • 19/01/2017 | 22:53

Merr flakë një kamion në rrugën Tiranë-Durrës

Një kamion është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.


Ngjarja ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në zonën e Kasharit, pranë një qendre tregtare.

Nga të dhënat e para mësohet se nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale. Hetimet paraprake bëjne me dije se shkak për këtë zjarr është bërë një shkëndijë elektrike në kamion.

Si pasojë e incidentit, pati probleme në njërën korsi të autostradës duke rënduar trafikun.

Zjarrfikëset e Tiranës kanë shkuar menjëherë në vendngjarje duke bërë të munduar shuarjen e flakëve.

kamioni-4-1024x614_1484862285-2852303

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë