Loading…

Merr fund ‘miqësia’ mes Arjolës e Atdheut: Ky i fundit tregon arsyen

  • 22/05/2022 | 08:14

Merr fund ‘miqësia’ mes Arjolës e Atdheut: Ky i fundit tregon arsyen

Të gjithë u njohëm me miqësinë e aktores Arjola Demiri dhe ish konkurrentit të Për’puthen, Atdhe Xharavina gjatë edicionit të parë Big Brother Vip Albania, ku ky i fundit e mbështeti gjatë gjithë rrugëtimit mikeshën e tij.


Në një intervistë për News24, Atdhe Xharavina deklaron për herë të parë se tashmë kjo miqësi është prishur, duke zbuluar për moderatoren Çenkuela Hasa arsyet.

“Me Arjolën është prishur miqësia, nuk e di pse ka ngecur. Di që u futën persona të 3-të në mes, persona të rinj që nuk e dinë raportin tonë”, u shpreh Atdheu duke zbuluar se dy miqtë nuk e ndjekin më njëri-tjetrin as në instagram.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë