Loading…

Merret vendim: Fifi largohet nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’

  • 25/11/2021 | 15:03

Merret vendim: Fifi largohet nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’

Njëra nga banoret e “Big Brother VIP”, Filloreta Raçi- Fifi ka vendosur ta lëj shtëpinë, shkruan Gazeta Metro.


Pas rastit të së martës, ku Fifi u shtri në tokë pa ndjenja, këngëtarja ka marrë vëndim që ta lej shtëpinë me vullnetin e saj.

Në një komunikim për banorët, ishte ajo vet e cila ua dha lajmin.

“Banorë, unë kam vendosur ta lëj shtëpinë, sepse kam nëvoj të merrem me veten”, tha ajo.

Ndryshe, ajo së bashku me Einxhel dhe Semin kanë qenë në nominim për këtë të premte./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë