Loading…

Merret vendimi nga ‘Big Brother VIP’, mësohet se a do të rikthehet Einxhel në shtëpi

  • 29/01/2022 | 12:41

Merret vendimi nga ‘Big Brother VIP’, mësohet se a do të rikthehet Einxhel në shtëpi

Ekipi mjekësor bashkë me produksionin e spektaklit kanë marr vendimin për moderatoren.


Einxhel Shkira ditën e djeshme pësoi një aksident duke thyer krahun dhe kështu iu desh t’i nënshtrohej një operacioni.

Fatmirësisht, banorja e “Big Brother” ka kaluar mirë dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndërkohë, produksioni ka njoftuar se Einxhel po rikuperohet dhe do të rikhehet në shtëpi për të vazhduar rrugëtimin e saj brenda shtëpisë.

Theksojmë se, banorët mbrëmë u deklaruan se janë të gatshëm për tu kujdesur për Einxhel çka do që i duhet asaj pasi vazhdon ta mbajë dorën e lidhur me fasho.

Ndryshe, Einxhel u rrëzua gjatë një loje që po realizonin bashkë me Ilirin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë