Loading…

Meryem Uzerli i lë pak vend imagjinatës: Poston fotografi në vaskë

  • 25/10/2021 | 19:36

Meryem Uzerli i lë pak vend imagjinatës: Poston fotografi në vaskë

Aktorja e njohur turke Meryem Uzerli, e cila njihet me rolin e “Hyrremit” të “Sulejmani i madhërishëm” ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj.


Ajo ka pozuar komplet nudo në një vaskë, duke treguar që gjendet në Gjermani.

Në fotografi ajo shfaqet duke e mbuluar gjoksin me duar teksa i buzëqesh kamerës.

Nuk është hera e parë që aktorja publikon imazhe të nxehta, por kësaj radhe ajo u shfaq më provokuese se kurrë më parë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë