Loading…

Meryem Uzerli zbulon emrin e vajzës që sapo solli në jet

  • 14/01/2021 | 18:28

Meryem Uzerli zbulon emrin e vajzës që sapo solli në jet

Aktorja Meryem Uzerli gjashtë vjet më parë, gjatë shtatzënisë së saj të parë, u përball me një nga periudhat më të vështira të jetës së saj, transmeton Gazeta Metro.


Pastaj ajo e solli në jetë vajzën e saj të parë Lara vetëm, por këtë herë ajo nuk është vetëm, babai i fëmijës së saj të dytë është ende duke u fshehur nga publiku. Aktorja turke, të cilën e pamë në rolin e Sulltan Hurrem në serialin “Sulejmani i Madhërishëm”, postoi lajmin e lumtur në llogarinë e saj në Instagram.

Në disa fotografi, ajo u zbuloi fansave të saj se lindi të premten fëmijën e saj të dytë, një vajzë që ajo dhe partneri i saj quhej Lily Koi.

“Më e dashura ime Lily Koi… Lara, babai dhe unë jemi shumë të lumtur që ajo arriti në familjen tonë. Ne jemi të bekuar dhe të lumtur që ai u bashkua me ne”, shkruajti Merjem krahas  fotografive të para me vajzën e saj.

Megjithëse ajo zbuloi shtatzëninë e saj të dytë shtatorin e kaluar, aktorja nuk donte të tregonte identitetin e babait të vajzës së saj, por kohët e fundit, media turke filloi të spekulonte se babai i foshnjës ishte aktori i famshëm turk Kaglar Ertugrul. Por deri më tani asnjëri prej tyre nuk i ka konfirmuar apo mohuar këto zëra.

“Lara ka kohë që dëshiron një vëlla ose motër, jam shumë e lumtur që dëshira e saj do të realizohet së shpejti. Unë jam gjithashtu e lumtur që krijoj një familje,” tha Meryem në një intervistë vitin e kaluar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem)

Gjegjësisht, para se të lindte vajzën e saj të parë, aktorja po përballej me probleme serioze shëndetësore, dhe ndërsa përpiqej të shërohej, ajo mbeti shtatzënë. Në atë kohë, partneri i saj, sipërmarrësi Khan Atesh, e detyroi aktoren të abortonte, por ajo nuk pranoi. Marrëdhënia e tyre përfundoi në mënyrë të palavdishme, duke ndërprerë plotësisht kontaktin dhe ajo përsëri vendosi të lindë Lara. Nga ato periudha të trazuara në të kaluarën e saj, Maryem nuk flet për jetën e saj private, duke vendosur që lumturinë në jetën e saj ta mbajë për vete./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë