Loading…
Mesazhi i presidentes kroate pas kualifikimit në finale
  • 11/07/2018 | 23:01

Mesazhi i presidentes kroate pas kualifikimit në finale

Presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitarovic, e ka uruar popullin e saj për kaulifikimin historik të Kombëtares në finale të Kupës së botës në futboll.


Një tifoze e zjarrtë e futbollit, ajo ishte e pranishme në dy takimet e kaluara të skuadrës.

Kësaj radhe nuk ishte prezente në stadium, por edhe para lojës ishte e bindur se kualifikimi ishte i mundshëm.

“Njerëz të mi, është e mundur. bravo, ‘Të Zjarrtit’. Bravo të gjithë tifozëve. Kroacia është në finaleeeeee”, ka shkruar ajo në Facebook, ku ka postuar edhe foton e mëposhtme. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë