Loading…

Mesfushori i Empolit tallet keq me Vlahovic: ‘Uuu… 80 milionë euro’

  • 23/05/2023 | 13:54

Mesfushori i Empolit tallet keq me Vlahovic: ‘Uuu… 80 milionë euro’

Në fillim u dënua para ndeshjes me heqjen e 10 pikëve, më pas u shkatërrua në fushë nga Empoli me rezultatin 4-1, duke shuar pothuajse përfundimisht shpresën për zonën Champions.


E hëna e zezë e Juventusit u plotësua me një episod të shkurtër në fushë, me një video 5-sekondëshe që është bërë virale menjëherë.

Futbollisti skocez i Empolit, Liam Henderson, shihet duke u tallur me sulmuesin e Juventusit, Dusan Vlahovic, në lidhje me shifrën me të cilën është blerë serbi nga bardhezinjtë.

“Uuu… 80 milionë euro”, i thotë në fytyrë Henderson kundërshtarit të tij.

1

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë