Loading…

Mesfushori kosovar i shënon Romës, HJK barazon rezultatin

  • 27/10/2022 | 22:20

Mesfushori kosovar i shënon Romës, HJK barazon rezultatin

HJK ka shënuar gol ndaj Romës.


Golin e parë për HJK e shënoi, Përparim Hetemaj.

35 vjeçari kosovar realizoi në minutën e 54’të të takimit.

Rezultati aktual 1-1.

Ja goli: VIDEO.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë