Loading…
E çuditshme: Meshkujt spo e ngucin Jonida Maliqlin, thotë se po tremben nga ajo
  • 10/02/2019 | 12:08

E çuditshme: Meshkujt spo e ngucin Jonida Maliqlin, thotë se po tremben nga ajo

Jonida Maliqi nuk po gjen të dashur. Thotë se meshkujt nuk po i vardisen mjaftueshëm sikur të trembën nga ajo, transmeton Gazeta Metro.


Jonida Maliqi është këngëtarja që do të përfaqësoj këtë vit vendin tonë në Eurovizion. Jonida, e ftuar gjatë pasdites së sotme, në emisionin ‘Thumb’ ka folur jo vetëm për këtë eksperience, që mezi po e pret, por dhe për jetën private si beqare.

‘Komunikimi për mua është shumë i rëndësishëm, por në fakt nuk kam pasur asnjë rast konkret. Unë i tremb njerëzit’, tha Maliqi.

Përndryshe, që këngëtarja është ndarë nga bashkëshorti, me të cilin ka dhe një djalë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë