Loading…

Mesic në AAK: Haradinaj do të kthehet shumë shpejt

  • 24/02/2017 | 13:17

Mesic në AAK: Haradinaj do të kthehet shumë shpejt

Ish presidenti i Kroacisë, Stjepan Mesic, sot ka vizituar AAK’në, ku është interesuar lidhur me gjendjen e Ramush Haradinajt si dhe statusin procedural të qëndrimit të tij në Francë.


Ai sipas një njoftimi të AAK’së, ka shprehur mbështjetjen e plotë për Haradinajn si dhe ka theksuar besimin e tij se ai shumë shpejt do t’i kthehet familjes dhe Kosovës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]o.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë