Loading…

Mësohet dueli i parë i fazës 1/16 në Euro 2020

  • 21/06/2021 | 20:26

Mësohet dueli i parë i fazës 1/16 në Euro 2020

Pas përfundimit të ndeshjeve të Grupit C të Euro 2020 është mësuar edhe dueli i parë i fazës së eliminimit direkt të këtij kampionati.


Nga Grupi C me tutje vazhduar Holanda si e para dhe Austria si e dyta në këtë grup, përcjellë KosovaPress.

Pikërisht Austria do të jetë kundërshtari i Italisë në fazën 1/16 dhe kjo ndeshje do të zhvillohet të shtunën më 26 qershor në stadiumin “Wembley”.

Skuadra e Roberto Mancinit doli si e para nga Grupi A.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë